İZMİR OCAK SERVİSİ

7/24 TEL 0539 333 73 43

KAÇAK YERLERİ

 0539 333 73 43
0232 489 8 489
info@ocaktamir

  

 

 

 az yakan çok ısıtan brülör montajımız başladı.ısıtma diğer kafalara göre iki katı sarfiyat yarısı kadar.

GAZ KAÇAKLARINI DİJİTAL CİHAZIMIZLA ÜCRETSİZ TESPİT EDİYORUZ.

Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar31.983632.1117
Euro34.634834.7735
HANCI
 HANCI KAYNAKLAR
BUZDOLABI- BULAŞIK MAKİNASI --SOĞUK ODA -KONVEKSİYONLU FIRIN- PİZZA FIRINI -FRİTÖZ -PLEYT IZGARA- KUZİNE SANAYİ OCAĞI -BUZ MAKİNASI -BUZDOLABI -BUHARLI PİŞİRİCİ- ISITMA SOĞUTMA BAKIM MONTAJI SERVİS-------0232 489 8 489
CAN TEREYAĞLARI FABRİKA
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTÇEN SPOR SALONU
HER MARKA OCAK DOĞALGAZ DÖNÜŞÜR
CANLI DESTEK
LPG TESİSATI VE LPG'Lİ OCAK BAKIM ACİL DESTEK

genel bilgiler

GENEL BİLGİLER

 

•         Ocağı yakarken regülatör düğmesini açtıktan sonra önce kibrit çakılmalı yanan kibrit beke yaklaştırılıp ocak düğmesi açılmalıdır.

•         Piknik tüpleri soba, radyatör üstü ve yanı vb. gibi sıcak yerlere konulmamalıdır. Piknik tüplerinde emniyet sübabı olmadığından aşırı basıncı dışarı atamaz ve tüp yarılır.

•         Yatılan yerlerde geceleri SPG tüpü bulundurulmamalıdır.

•         Isınma amacı ile yakılan borusuz sobalar özellikle küçük odalarda oda içindeki havanın oksijenini tüketeceğinden ve uykuda olanlar bu durumu fark edemeyeceklerinden dolayı havasızlıktan boğulabilirler.

•         Yanmayan, ancak regülatörü kapanmadığından cihazda kaçak yapan veya musluğu iyi kapanmamış piknik tüpünde kaçak varsa sızan gaz odaya yayılır.

•         Havadan ağır olduğu için döşemeye doğru çöker ve yavaş yavaş hava ile karışarak tavana doğru yükselir. Bu hava gaz karışımında oksijen miktarı çok az olacağından odada uyuyanlar havasızlıktan boğulabilir.

•         LPG gazları zehirsizdir. Zehirlenme deyimi yanlıştır. Olay havasızlıktan boğulma olayıdır

•         Yedek tüpler balkon vb açık havada tutulmalıdır. Balkon yok ise tercihen ateş yakılmayan serin bir yerde bulundurulmalıdır.

  

ENDÜSTRİYEL MUTFAK CİHAZLARI SERVİS ONARIMLARINDA KREDİ KARTI ÖDEME 
sikayet öneri ücretsiz destek:

0232 489 8 489

DOĞALGAZ KAÇAK TESPİTİ TEST CİHAZLARIMIZLA YAPILIR. OCAK İÇ TESTİ VE FLEX KAÇAK TESTİ GARANTİLİ OLARAK İZMİRGAZ DOĞALGAZINIZIMI KAPATTI ARAYIN HEMEN GELİP TEST YAPALIM ARIZAYI GİDERİP GAZINIZ AÇILSIN
!!!!ESKİ İZOLESİZ FLEXLER DEĞİŞMESİ GEREKLİ GAZ AÇMIYOR İZMİRGAZ!!!!
DESTEK:
0539 333 73 43
MONTAJI DEVAM EDEN İŞLER

İZMİR MARİN ÜÇKUYULAR MUTFAK LPG TESİSATI MONTAJI VE MUTFAK KURULUMU

SERVİS YAPTIĞIMIZ BÖLGELER

CAFE-RESTAURANT-BAR-LOKANTA-OTEL VE TÜM MUTFAK CİHAZLARI BAKIM ONARIM MONTAJI YAPMAKTAYIZ SERVİS DESTEK:0232 489 8 489 HER MARKA CİHAZ YEDEK PARÇA SATIŞIMIZ MEVCUTTUR. GÜN İÇİNDE SERVİS YAPTIĞIMIZ BÖLGELER KONAK- KARABAĞLAR- GAZİEMİR- BALÇOVA NARLIDERE GÜZELBAHÇE KARŞIYAKA BAYRAKLI BORNOVA ACİL DESTEK HATTI 0539 333 73 43

!!!BİLİYORMUSUNUZ!!!

TÜP EMNİYET DOLABI VE TÜPLERİN DONMAMASI İÇİN TÜP ALTINA ISITICI İMALATIMIZ BAŞLADI.

Site Haritası
endüstriyel mutfak cihazları servisi
endüstriyel cihazlar bakım onarım montajı ısıtma soğutma pişirme kaynatma dondurma kahve makinaları bulaşıkhane ekipmanları bakım onarımı